Kariera

kariera

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego na każdym etapie kariery.

Umożliwiamy zdobycie doświadczenia zawodowego, jak i doskonalenie zdobytych już umiejętności oraz odbycie praktyk studenckich.

Osoby zainteresowane podjęciem z nami współpracy, prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym i oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych), na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Kancelaria poszukuje studentów wydziału prawa na bezpłatne praktyki studenckie w wymiarze minimum dwóch miesięcy, co najmniej 3 razy w tygodniu w godzinach 09-17:00. Zakres obowiązków praktykanta obejmuje takie czynności jak pomoc w obsłudze sekretariatu i korespondencji, rozwożenie dokumentów, kontakt z sądami i urzędami, pisanie prostych pism i wyszukiwanie orzecznictwa oraz inne czynności związane z obsługą Kancelarii. Gwarantujemy możliwość rozwoju i kompleksowe zaznajomienie się z systemem pracy Kancelarii.

CV wraz z informacją o terminach możliwości odbycia praktyk prosimy przesyłać na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jankowska Jankowski

Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

ul. Bokserska 13
02-682 Warszawa
tel. (+48) 22 826 14 11
tel. (+48) 22 494 32 84
fax. (+48) 22 826 14 12

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.