emocje i adrenalina w escape room
Paweł Adamiak Posted on 10:46

Gra gwarantująca emocje

Wiele pozytywnych emocji, masę adrenaliny i niezapomnianą przygodę zapewni Wam gra escape room. Możecie wierzyć lub nie, ale to rozrywka, jaką docenia wiele osób. Chcąc do nich dołączyć musicie przekonać się osobiście, jakie pozytywne emocje i oderwanie od rzeczywistości może dać zamknięcie w pokoju zagadek. Spróbujcie, a nie pożałujecie.

Co to jest escape room? Gdzie znaleźć go w Krakowie? Otóż escape room to wspaniale urządzone pomieszczenia skrywające mnóstwo zagadek czekających na rozwiązanie. Tylko uporanie się ze wszystkimi daje graczom możliwość wydostania się z pokoju. Gra jest jednak ograniczona czasowo, zwykle koło godziny, więc jak ta sztuka się nie uda, to pokój otworzy się automatycznie wraz z upłynięciem czasu gry. W Krakowie zagrać w escape room możecie tutaj: http://www.lostroom.pl/

Tego rodzaju firm zapewniających pokoje zagadek w Krakowie nie brakuje. Wystarczy zatem, byście poszukali ich w sieci. Jak prezentują się same pokoje? Często urządzone są na wzór zamierzchłych czasów. Możece zatem znaleźć się w escape roomie urządzonym jak statek piracki, gdzie będziecie szaleć po morzu i poszukiwać skarbów, w pokoju alchemika, gdzie zagłębicie się w receptury i sporządzicie magiczny napój lub też w szpitalu psychiatrycznym, gdzie przeżyjecie chwile prawdziwej grozy.

Dla kogo pokój zagadek? Dla wszystkich uwielbiających główkowanie. Bardzo ciekawie urządzony pokój zagadek może stać się niesamowitą przygodą. Być może poczujecie dreszcz grozy, co z pewnością wpłynie na podniesienie pozytywnej adrenaliny. Wyjdziecie z tego pomieszczenia z wypiekami na twarzy, a emocje, jakich doświadczycie podczas rozwiązywania łamigłówek, na długo będą trzymać Was w radosnej euforii. Z pewnością będziecie chcieli do tej gry wrócić, by przeżyć kolejną dawkę ekscytacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *