miedziane wyposażenie łazienki
Paweł Adamiak Posted on 10:46

Łazienka pełna miedzi – wanna, umywalka, baterie

Wystrój wnętrza łazienki to czasem nie lada wyzwanie. Nowoczesny design i elegancki wygląd mogą nam zapewnić miedziane produkty do jej aranżacji. Miedź jest materiałem antybakteryjnym, co jest dużą zaletą. W dodatku znakomicie się prezentuje. Produkty takie jak wanny miedziane, umywalki miedziane czy baterie miedziane będą robić w łazienkach znakomity efekt.

Jak miedź w łazience, to oczywiście wanny miedziane

Pierwszymi elementami wartymi uwagi są oczywiście wanny miedziane. Jest to prawdziwy przykład elegancji i zarazem największy produkt z miedzi, jaki możemy umieścić we wnętrzach naszej łazienki. Dzięki nietuzinkowemu wykończeniu można dostrzec ich wyjątkowy urok. Wanna taka najczęściej jest młotkowana ręcznie na zewnątrz i gładko wypolerowana wewnątrz. Poprzez piękne, miedziane wykończenie jest łatwa w utrzymaniu.

W łazience sprawdzają się również umywalki miedziane

Kolejnymi elementami, który cechują się elegancją są umywalki miedziane. Charakteryzują się wzorem łuski, który powstał wskutek specjalnej techniki kucia młotkiem. Umywalki miedziane są odporne na działanie działanie wody i przez lata zachowują swój oryginalny kolor. Warto, również wspomnieć, że pięknie odbijają światło. Dzięki określonej formie i szlachetności materiału nadają się do aranżacji łazienek w różnych stylach. Dodatkowo są bardzo wytrzymałe i praktyczne.

Na koniec warto wybrać też nietuzinkowe baterie miedziane

Ostatnim elementem, o którym warto wspomnieć są baterie miedziane. Wyróżniają się urzekającymi walorami estetycznymi. Każda bateria wyprodukowana w całości z miedzi cechuje się świetną jakością wykonania i bezawaryjnym działaniem. Montaż jest łatwy i prosty, a nieskazitelny kolor miedzi sprawia, że zachwycają one większość z nas, a przy tym mocno podkreślają one styl aranżacji.