budowa nowych mieszkań
Paweł Adamiak Posted on 12:38

Nowa Huta w Krakowie – miejsce w sam raz do zamieszkania

Zastanawiasz się jakie wybrać dla siebie mieszkanie, ponieważ jesteś zainteresowany zakupem? Bez większego problemu, jak wiele innych osób, możesz wybrać dla siebie nowe mieszkania w Nowej Hucie z oferty jednego z wielu inwestujących tam deweloperów.

Nowe mieszkania mają taką zaletę, że ich wykończenie jest znacznie łatwiejsze. Kupując lokal z rynku wtórnego trzeba niestety liczyć się z tym, że remont będzie się wiązał ze skuwaniem starych płytek, podłóg i innych rzeczy. Następnie należy wywieźć gruz z mieszkania, zamówić nowe materiały i zatrudnić ekipę. Wszystko to wyniesie około kilkudziesięciu tysięcy.

Nowa Huta jest miejscem w Krakowie, gdzie najczęściej zainteresowani zakupieniem nowego mieszkania wybierają dla siebie lokale mieszkalne. Takiego mieszkania nie trzeba remontować, wystarczy je jedynie wykończyć. Zamówienie materiałów, płytek, paneli, farb i mebli jest znacznie łatwiejsze i mniej czasochłonne od remontu starego lokalu. Sama firma również kosztowo wyniesie nas mniej, ponieważ odchodzi kwestia rozbiórki pewnych elementów.

Deweloper bez większego problemu będzie miał możliwość zaoferować nam  nowe mieszkania na sprzedaż w cenach naprawdę atrakcyjnych. Niekoniecznie trzeba się decydować również na zakupienie przysłowiowej „dziury w ziemi”. Jest wiele gotowych mieszkań, które jeszcze nie zostały zakupione. Można kupować na kredyt lub za gotówkę. Większość zainteresowanych, jak pokazują statystyki, decyduje się na zakup jednak na kredyt, ponieważ inwestycja w mieszkanie nie należy do najtańszych.

Zobacz nowe mieszkania w Nowej Hucie w ofercie jednego z deweloperów: http://www.salwator.com.pl/nowe-mieszkania/nowa-huta/