Piotr Posted on 10:46

Upominek na chrzcie

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotne dla więzi rodzinnych są wspólne spotkania. Czas poświęcony najbliższym umacnia wspólnotę i pozwala na zapoznanie się ze wszystkimi nowymi członkami. Właśnie z tego powodu uroczystości rodzinne mają swój niebywały urok i Polacy celebrują każdą okazję do spotkania. Przykładem może być chrzest niedawno urodzonego dziecka. Rodzice organizując wydarzenie pozwalają spotkać się całej rodzinie i zapoznają ich ze swoim dzieckiem.

Oczywiście nie wszyscy przepadają za dużymi zgromadzeniami w jednym miejscu, jednak takie sytuacje pozwalają skupić się na wspólnym przeżywaniu wydarzeń i dają poczucie jedności. W takiej chwili doskonała organizacja przyjęcia jest podstawą. Wielu rodziców korzysta z pomocy profesjonalnych organizatorów i na ich barki przekłada odpowiedzialność za menu oraz salę. Powinni jednak pamiętać o tym, iż modne jest dawanie uczestnikom wydarzenia malutkich upominków przypominający o celu spotkania. Mogą być bardziej kosztowne, ale i całkowicie tanie.

Krówki na chrzest w specjalnie personalizowanych opakowaniach świetnie spełniają taką rolę. Chyba nie ma osób w Polsce, które nie znają cukierka w opakowaniu z krówką. Na naszym rynku można się nimi zajadać już ponad sto lat. Składając specjalne zamówienie na świeże krówki można poprosić o wymianę papierków na dedykowane uroczystości. Oczywiście to co będzie na nich zawarte zależy wyłączenie od osób zamawiających. Papierek może zawierać najważniejsze informacje o maluchu albo po prostu mieć napis „pamiątka Chrztu Świętego”. Wszystko zależy od rodziców. Taki słodki prezencik na pewno trafi w gusta większości gości i będzie idealną przekąską do kawy. Dlaczego słodycze są dość bezpiecznym sposobem uhonorowania uczestników wydarzenia? Niemal wszyscy za nimi przepadają i uwielbiają dostawać. Cukierki można zjeść zarówno od razu, jak i za jakiś czas. A krówki są tanie i można na nich nieco zaoszczędzić, co na pewno jest bardzo korzystne dla portfela świeżo upieczonych rodziców.