Piotr Posted on 09:21

Upominek na chrzcie

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotne dla więzi rodzinnych są wspólne spotkania. Czas poświęcony najbliższym umacnia wspólnotę i pozwala na zapoznanie się ze wszystkimi nowymi członkami. Właśnie z tego powodu uroczystości rodzinne mają swój niebywały urok i Polacy celebrują każdą okazję do spotkania. Przykładem może być chrzest niedawno urodzonego dziecka. Rodzice organizując wydarzenie pozwalają spotkać się całej rodzinie i zapoznają ich ze swoim dzieckiem.

Oczywiście nie wszyscy przepadają za dużymi zgromadzeniami w jednym miejscu, jednak takie sytuacje pozwalają skupić się na wspólnym przeżywaniu wydarzeń i dają poczucie jedności. W takiej chwili doskonała organizacja przyjęcia jest podstawą. Wielu rodziców korzysta z pomocy profesjonalnych organizatorów i na ich barki przekłada odpowiedzialność za menu oraz salę. Powinni jednak pamiętać o tym, iż modne jest dawanie uczestnikom wydarzenia malutkich upominków przypominający o celu spotkania. Mogą być bardziej kosztowne, ale i całkowicie tanie.

Krówki na chrzest w specjalnie personalizowanych opakowaniach świetnie spełniają taką rolę. Chyba nie ma osób w Polsce, które nie znają cukierka w opakowaniu z krówką. Na naszym rynku można się nimi zajadać już ponad sto lat. Składając specjalne zamówienie na świeże krówki można poprosić o wymianę papierków na dedykowane uroczystości. Oczywiście to co będzie na nich zawarte zależy wyłączenie od osób zamawiających. Papierek może zawierać najważniejsze informacje o maluchu albo po prostu mieć napis „pamiątka Chrztu Świętego”. Wszystko zależy od rodziców. Taki słodki prezencik na pewno trafi w gusta większości gości i będzie idealną przekąską do kawy. Dlaczego słodycze są dość bezpiecznym sposobem uhonorowania uczestników wydarzenia? Niemal wszyscy za nimi przepadają i uwielbiają dostawać. Cukierki można zjeść zarówno od razu, jak i za jakiś czas. A krówki są tanie i można na nich nieco zaoszczędzić, co na pewno jest bardzo korzystne dla portfela świeżo upieczonych rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *